Yardım

Sağlıklı beslenme desteği.

Yardım

SAĞLIKLI BESLENME DESTEĞİ YARDIM :

 

Sağlıklı Beslenme Desteği’ne verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız.

 

 

- Sağlıklı Beslenme Desteği ’den alışveriş sırasında almaktan vazgeçtiğiniz bir ürün olursa, ürünün yanındaki “Sil” kutucuğu yardımıyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

-Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir, güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 

-Satın aldığınız ürünün iadesi için, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içinde

(0422) 211 19 19 telefon numarasını arayarak veya destek@sagliklibeslenmedestegi.com’a göndereceğiniz maille talebinizi belirtebilir ürünün iade sebebini bildirerek, iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

 

-Gönderdiğiniz ürün/ürünler, www.sagliklibeslenmedestegi.com  tarafından iade işleminin onaylanması durumunda; iade başvurusundaki ödeme tercihiniz doğrultusunda e-posta adresinize gönderilen onay bildiriminden itibaren 20 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.

 

-Müşteri hizmetleri departmanımız haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorularınızı en hızlı şekilde yanıt verir. Sorularınızın cevaplarını “yardım” sayfasındaki mail adresi, telefon bölümünden veya WhatsApp’tan yararlanarak cevaplandırabilirsiniz. Size verilen cevabın, sorununuzun çözümünde ne derecede faydalı olduğunu öneri maili olarak atmanız bizim için önemlidir. Böylece size daha iyi hizmet verebiliriz.

                                                                             

                                            www.sagliklibeslenmedestegi.com

 

 

Web sitemizde satışı yapılan ürünler ilaç dışı, reçete gerektirmeyen takviye edici gıda, vitamin, kozmetik ve kişisel bakım ürün gruplarında bulunan ürünlerdir. Takviye edici gıdalar sağlıklı ve dengeli beslenmenin yerine geçmez. Satılan ürünler öncelikle kurumsal dağıtıcılar veya distribütör firmalardan temin edilmekte olup faturalı ve orijinaldir. Web sitemizdeki içerikler tavsiye veya öneri niteliğinde değildir.