STORİCE YÜZ KREMİ - KIZARIKLIK VE HASSAS CİLTLER İÇİN

STORİCE YÜZ KREMİ - KIZARIKLIK VE HASSAS CİLTLER İÇİN

57.00 TL
52.00 TL( KDV Dahil )
% 9İNDİRİM
Toplam Kazancınız 5.00 TL

Adet / Kilogram

SEPETE EKLE

Cildimiz vucudumuzu dış etkenlerden korruyan en önemli organımızdır. Yüz bölgemizdeki cildimiz oldukça hassastır. Bazı nedenlere bağlı olarak yüzde sıcaklık hissi, yaygın yada lokalize kırmızılıklarla karakterize olabilir. Bu durumda cilt kolayca nemini kaybedebilir ve oluşabilecek kuruluk ; hassasiyet yaratarak gerginlik hissine neden olabilir. İnce ve nazik cilt yapısı nedeniyle yanaklarda kırmızılık oluşabilir ve kılcal damar belirginleşebilir. Aşırı sıcaklık hissi, karıncalanma, batma hisleri de bazen bu duruma eşlik edebilmektedir.

Bunun dışında cildimizdekiartan yağ salgısı nedeniyle özellikle kaş, göz kapağı, burun  ve ağız çevresinde yağlanma, pullanma ve kızarıklık oluşabilir. Bu durum kış aylarında da artabilir. Bu şekilde ilerleyen cilt sorunlarında alevlenmeleri kontrol altına alınması, oluşan kepeklenmelerin giderilmesi ve kuruluğa bağlı oluşan kaşıntının azaltılması gerekmektedir. Bu nedenle cildinize uygun, bu belirtileri azaltmaya yardımcı ve nemlendirici özelliği olan ürünler kullanmalısınız.

Storice Yüz Kremi :

- Cildi yatıştırmaya yardımcı

- Cildi nemlendirmeye yardımcı

- Krem formu yapışmayan dokusu ile anında nüfus eder

- Kuru ve pullanmaya eğilimli ciltler

 

Kullanım önerisi :

Günde 2 kez uygulanması tavsiye edilir

Web sitemizde satışı yapılan ürünler ilaç dışı, reçete gerektirmeyen takviye edici gıda, vitamin, kozmetik ve kişisel bakım ürün gruplarında bulunan ürünlerdir. Takviye edici gıdalar sağlıklı ve dengeli beslenmenin yerine geçmez. Satılan ürünler öncelikle kurumsal dağıtıcılar veya distribütör firmalardan temin edilmekte olup faturalı ve orijinaldir. Web sitemizdeki içerikler tavsiye veya öneri niteliğinde değildir.