STORİCE YATIŞTIRICI KREM - KURULUK NEDENLİ KAŞINTIYA KARŞI

STORİCE YATIŞTIRICI KREM - KURULUK NEDENLİ KAŞINTIYA KARŞI

65.00 TL
60.00 TL( KDV Dahil )
% 8İNDİRİM
Toplam Kazancınız 5.00 TL

Adet / Kilogram

SEPETE EKLE

Cildimiz vucudumuzu dış etkenlerden korruyan en önemli organımızdır. Bazı nedenlerden dolayı cildin bariyer özelliği bozulabilir. Ciildin bariyer fonksyonlarının bozulması ile su tutma özelliği azalır ve ciltte kuruluk başlar. Bazı durumlarda kuruluğa pullanma eşlik edebilirken bazı durumlarda ise kaşıntı eşlik edebilir.

Kaşıntıyı terleme, sıcak, tahriş edici maddeler artırabilir. Kuruluğa bağlı kaşınma ile birlikte cilt bütünlüğü daha da bozulur ve ciltte açılmalar, çatlamalar meydana gelebilir. Bu nedenle cilt kuruluğunun giderilmesi ve ahrişin önlenmesi gereklidir. Cildi tahriş edebilecek uygulamalrdan kaçınırken, cildin nemini korumak amacıyla nemlendiricilerin kullanılması çok önemlidir.

Storice krem  :

- Cildi yatıştırmaya yardımcı

- Cildi nemlendirmeye yardımcı

- Krem formu yapışmayan dokusu ile anında nüfus eder

- Kuru ve pullanmaya eğilimli ciltler için

 

Kullanım önerisi :

Günde 2 kez uygulanması tavsiye edilir

Web sitemizde satışı yapılan ürünler ilaç dışı, reçete gerektirmeyen takviye edici gıda, vitamin, kozmetik ve kişisel bakım ürün gruplarında bulunan ürünlerdir. Takviye edici gıdalar sağlıklı ve dengeli beslenmenin yerine geçmez. Satılan ürünler öncelikle kurumsal dağıtıcılar veya distribütör firmalardan temin edilmekte olup faturalı ve orijinaldir. Web sitemizdeki içerikler tavsiye veya öneri niteliğinde değildir.