SAĞLIK HABERLERİ

Sağlıklı beslenme desteği.

SAĞLIK HABERLERİ

KUŞBURNU

KUŞBURNU

Kuşburnu Ekstaktı :    Avrupa ve Kuzey Afrikada yetişen kuşburnu Rosa canina L.yabani gül türünün olgun meyveleridir.  Kuşburnu ülkemizde..
C VİTAMİNİ

C VİTAMİNİ

Aldığımız bazı ilaçların vücuttaki etkilerini nötralize ederek onların zararlarını ortadan kaldırararak yine bağışıklığımıza güç katar aynı zamanda..
ZEYTİN YAPRAĞI

ZEYTİN YAPRAĞI

Zeytin ağaçları; kendilerinİ hastalık ve zararlılara karşı direnç kazandıran "oleuropein" adlı bir madde üretmelerine..
MERYEM ANA DİKENİ ( DEVE DİKENİ )

MERYEM ANA DİKENİ ( DEVE DİKENİ )

1) Karaciğeri Korur   -Alkole bağlı Olmayan Yağlı Karaciğer Hastalığı olan hastalarda karaciğer enzimleri, insülin direnci ve karaciğer dokusunda önemli bir..
YABAN MERSİNİ (MERSİN MEYVESİ)

YABAN MERSİNİ (MERSİN MEYVESİ)

Yaban Mersini :   Yaban mersini Avrupa, Batı Asya ve Kuzey Amerika’da Kayalık Dağlar’dan gelen uzun ömürlü bir bitkidir. Amerikan çay..
ALIÇ MEYVESİ

ALIÇ MEYVESİ

ALIÇ MEYVESİ :   Triterpenoid saponinler, aminler ve flavonlar alıç bitkisinde bulunan ve de kalp-damar sağlığı üzerinde olumlu etki gösteren..
ZERDEÇAL

ZERDEÇAL

  Curcumin(zerdeçal ekstratı)nın faydaları :   -Kanserler: Karaciğer, pankreas, göğüs, kolon, akciğer, prostat, beyin, lösemi   -Artrit   -Kuru..
ENGİNAR YAPRAĞI

ENGİNAR YAPRAĞI

Enginar Yaprağı Ekstratının  Faydaları :     Enginar yaprağı özellikle karaciğer ve safra kesesi rahatsızlıklarında kullanımıyla bilinmektedir.   • Enginar..
ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ

Üzüm çekirdeği ekstratı bitkiler tarafından üretilen kimyasallar olan çeşitli fitokimyasallar yönünden oldukça zengindir. Serbest radikalleri..
YEŞİL ÇAY

YEŞİL ÇAY

Yeşil çay özünde bulunan polifonlar bilinen en güçlü antioksidanlardandır ve yeşil çay hülasasında bulunan yararların..
BİBERİYE YAPRAĞI

BİBERİYE YAPRAĞI

Biberiye Ekstraktı :   Ballıbabagillerden familyasından olan ve Kuşdili olarak da bilinen biberiye bitkisinin anavatanı akdeniz..
ŞEVKETİ BOSTAN

ŞEVKETİ BOSTAN

Şevketibostan Ekstraktı :   - Şevketibostan, tadı acı olan sinisin adlı madde ile flavonid, uçucu yağ ve yapışkan bitki sıvılarını içerir.   -..
KARAHİNDİBA

KARAHİNDİBA

Karahindiba :   - Latince adı Taraxacum officinale olan  Papatyagiller familyasına ait olan karahidiba, isminin aksine sarı çiçeklere ve yeşil yapraklara sahip olan papatya benzeri..
HAYIT MEYVESİ

HAYIT MEYVESİ

Hayıt Tohumu Hayıt (Vitex agnus castus)   - Havanın ılıman olduğu bölgelerde bulunan bir ağaçtır. Bu yüzden Akdeniz bölgesinde bol miktarda bulunur...
Web sitemizde satışı yapılan ürünler ilaç dışı, reçete gerektirmeyen takviye edici gıda, vitamin, kozmetik ve kişisel bakım ürün gruplarında bulunan ürünlerdir. Takviye edici gıdalar sağlıklı ve dengeli beslenmenin yerine geçmez. Satılan ürünler öncelikle kurumsal dağıtıcılar veya distribütör firmalardan temin edilmekte olup faturalı ve orijinaldir. Web sitemizdeki içerikler tavsiye veya öneri niteliğinde değildir.