KOZMETRA PROEXTRA X7 EMERALD HAİR SERUM

KOZMETRA PROEXTRA X7 EMERALD HAİR SERUM

100.00 TL
75.00 TL( KDV Dahil )
% 25İNDİRİM
Toplam Kazancınız 25.00 TL

Adet / Kilogram

SEPETE EKLE

Günlük Ev Tipi Saç Serumu

İçerisinde bulunan bitkisel etken maddelerle saçın yeniden yapılanmasını sağlar saç ve saç derisine uygulanabilen serum saçın nem dengesini artırır. Saç kırılmalarını önlemeye yardımcı olur. Saç derisinde kepeklenme sedef egzama oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Saçınızı güneş ışınlarından korur. Daha dolgun sağlıklı saç ve saç derisine kavuşmanıza yardımcı olur.

İçerisindeki Etken Maddeler

  • BİOTİN: B Kmoples vitaminidir. Vitamin H ve B7 dir. Saç ve tırnak gelişimini destekler.
  • KERATİN PROTEİNİ:Çok sert ve dayanıklı protein çeşididir. Saçın %72 si keratindir. Saç bakımı yapar kırılma ve kopmaları azaltır.
  • E VİTAMİNİ: Güçlü bir antioksidandır.
  • SUSAM YAĞI: Antioksidan yaşlanma karşıtı hücre yenileyici canlılık parlaklık verir. Saçın doğal yapısını korur. Saçın güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmasını sağlar. Saç kuruluğunu engeller.
  • ISIRGAN YAĞI: kan dolaşımını hızlandırıcı ve sağlıklı büyümeyi teşvik eder. Antieflamatuvar.
  • ÇÖREK OTU YAĞI: Saç dökülmesi, saç beyazlaması gibi etkilerin azaltılmasına, DHT hormonunu baskılamaya yardımcıdır.yeni saçların çıkması ve güçlenmesini destekler.
  • ÇAM YAĞI: Saç kökünün beslenmesini destekler.saç gelişimine yardımcıdır. Antiseptik zararlı bakterilerin oluşumunu engellemeye yardımcıdır.kaşıntı ve kepeklenmeyi önlemeye yardımcıdır.
Web sitemizde satışı yapılan ürünler ilaç dışı, reçete gerektirmeyen takviye edici gıda, vitamin, kozmetik ve kişisel bakım ürün gruplarında bulunan ürünlerdir. Takviye edici gıdalar sağlıklı ve dengeli beslenmenin yerine geçmez. Satılan ürünler öncelikle kurumsal dağıtıcılar veya distribütör firmalardan temin edilmekte olup faturalı ve orijinaldir. Web sitemizdeki içerikler tavsiye veya öneri niteliğinde değildir.