ISIRGAN EKSTRAKTLI SABUN

ISIRGAN EKSTRAKTLI SABUN

12.00 TL( KDV Dahil )

Adet / Kilogram

SEPETE EKLE
Isırgan Otu Sabunu Faydaları:
 
En önemli özelliklerinden biri; yağdan ve kirden tıkanan cilt gözeneklerini açmak olan ısırgan otu sabunu, cildin daha rahat nefes almasını sağlar.
Bu sayede cilt lekelerini giderir, akne ve sivilce tedavilerinde yardımcı olur.
Daha çok yağlı ciltler için tercih edilen ısırgan otu sabunu, peeling etkisi vardır ve ölü derileri temizlemek için size ciddi anlamda fayda sağlar.
Özellikle ergenlik döneminde meydana gelen sivilcelerde oldukça etkilidir.
Kuru ciltleri nemlendirir ve kırışıklık sorununu durdurur.
 
Saç derisinde oluşan; yine sivilce, kepek ve benzeri problemlerde tedavi edici özelliği bulunur.Aynı zamanda ısırgan otu sabunu sayesinde açılan saç derisi gözenekleri, saçların dökülmesini yüksek oranda azaltır ve hatta dökülen saçların yerine yenilerinin gelmesini sağlar (düzenli kullanımlarda).
Saçların daha hızlı ve sağlıklı bir biçimde uzamasında yardımcı olur.
Saç diplerindeki yara ve tahrişlerde etkilidir.
Ayrıca duş sırasında kullanılan ısırgan otu sabunu, vücut ısısını dengeler ve rahatlamayı sağlar.
Bununla birlikte, romatizmaya bağlı ve siyatik benzeri kas ağrılarını yatıştırır ve kan dolaşımını hızlandırarak karıncalanma hissi veren rahatsızlıklarda etkili olur.
 
Egzama ve sedef hastalığına da iyi gelen ısırgan otu sabunu, tırnakların ihtiyacı olan keratin maddesini güçlendirerek tırnakların kolay kırılmasını önler. Bahsi geçen tüm bu etkiler, düzenli kullanımlar için geçerlidir.
Web sitemizde satışı yapılan ürünler ilaç dışı, reçete gerektirmeyen takviye edici gıda, vitamin, kozmetik ve kişisel bakım ürün gruplarında bulunan ürünlerdir. Takviye edici gıdalar sağlıklı ve dengeli beslenmenin yerine geçmez. Satılan ürünler öncelikle kurumsal dağıtıcılar veya distribütör firmalardan temin edilmekte olup faturalı ve orijinaldir. Web sitemizdeki içerikler tavsiye veya öneri niteliğinde değildir.