Hakkımızda

Sağlıklı beslenme desteği.

Hakkımızda

1995 yılında başladığımız eczacılık ve medikal sektöründeki tecrübe  ve bilgi birikimini fonksiyonel tıp yaklaşımı ile ;

 

1 - Sağlıklı beslenmenin önemini

         - ​Gıdaların yararları ve zararlarını

2 - Bitkisel destek ürünleri, vitamin ve minerallerin önemini

         -  Yararlarını

         -  Kullanımını

         -  Zararlarını

bilimsel araştırmalar doğrultusunda bilgilendirmek ve aynı zamanda e ticaret yoluyla sağlıklı, güvenilir ürünlerin uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmayı hedeflemiş bir kuruluşuz.

Parolamız '' Sağlıklı Beslenmek, Mutlu Yaşamaktır. ''
 

Sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi ve bilgi edinmesi için oluşturduğumuz haber bülteninden bizleri takip edebilir, değerli yorumlarınızı ve merak ettiğiniz soruları bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

7/24 hizmet alabilmeniz için telefon (05..)... .. .. telefon numarasından bizlere ulaşabilir. WhatsApp üzerinden sorularınızı veya değerlendirmelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 
                                                        
                  
 
 

Sağlıklı Beslenme Desteği ailesi olarak artık sağlıklı bir adım atalım.

 

web sitemizde bulunan ve satışı yapılan ürünler takviye edici gıda ,kozmetik, kişisel bakım ürünleri, vitamin & mineral ve bitkisel destek sınıfında bulunan '' İlaç Dışı '' ürünlerdir

 
                                                                     
                      
                                        www.sagliklibeslenmedestegi.com
 
Web sitemizde satışı yapılan ürünler ilaç dışı, reçete gerektirmeyen takviye edici gıda, vitamin, kozmetik ve kişisel bakım ürün gruplarında bulunan ürünlerdir. Takviye edici gıdalar sağlıklı ve dengeli beslenmenin yerine geçmez. Satılan ürünler öncelikle kurumsal dağıtıcılar veya distribütör firmalardan temin edilmekte olup faturalı ve orijinaldir. Web sitemizdeki içerikler tavsiye veya öneri niteliğinde değildir.